Tomas Horacek

Kdo je Tomáš Horáček

Pod vlastním jménem se tesařskému řemeslu naplno věnuji od roku 1997, kdy jsem se po předchozí zkušenosti v oboru osamostatnil a s jednotlivými zakázkami začal budovat vlastní značku. Od té doby za sebou mám množství realizací nejrůznějšího charakteru od kompletních realizací střech rodinných domů přes domovní verandy a pergoly, krytá parkovací stání, či dekorativní altánky a zahradní domky až po ryze účelové přístřešky.

Vedle profesionálního nářadí, strojního vybavení včetně pásové vyřezávací pily k dekorativnímu opracování zakončení krokví a kvalitního materiálu využívám i software pro 3D modeling, díky němuž mohu celu stavbu do detailu naplánovat jak konstrukčně, tak i z hlediska vizualizace výsledku, podrobně ji se zákazníkem předem probrat a předejít tak případným pozdějším nedorozuměním. Dobrá příprava práci mimo to i urychluje.

Zaměřuji se především na Příbramsko, mám za sebou ale i zakázky v nejbližším okolí Prahy. Mým krédem je odpovědnost, kvalitně odvedená práce a individuální přístup ke každému zákazníkovi, mojí ambicí je dále pracovat na dobré pověsti, kterou se mi podařilo vybudovat. O vysokém standardu odváděné práce svědčí mimo jiné i splnění náročných kritérií pro účast ve státním programu Zelená úsporám, či statut certifikovaného partnera renomovaných značek jako Velux, Roto a dalších.

MiB 2011